درباره ما

خدمات CIP شامل :

  • ارائه ترانسفر اختصاصی تا پای پلکان پرواز
  • تحویل بار و حمل بار مسافرین
  • خدمات ویزا
  • پرداخت عوارض خروج
  • گرفتن کارت پرواز
  • خدمات ترانسفر اختصاصی
  • پذیرایی در سالن اختصاصی
  • پذیرایی از مشایعت کننده گان و مستقبلین مسافر ، جهت پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه ها

خدمات سفیران تشریفات جاهد

خدمات اختصاصی

در صورت تمایل مسافرین با تماس و هماهنگی قبلی با این شرکت، می‌توانند رزرو ترانسفر اختصاصی خود را از درب منزل یا محل اقامت تا فرودگاه مورد نظر و بلعکس را از ما دریافت نمایند.

رزرو هتل

شرکت سفیران تشریفات جاهد همچنین خدمات رزرو هتل های اوین و آزادی در تهران و هتل درویشی و قصر طلایی رو در مشهد به عهده دارد.

رزرو بلیط و تور

رزرو و خرید بلیط جهت ایرلاین های مختلف از جمله خدمات ما می باشد. همچنین برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی نیز در دستور کار شرکت سفیران تشریفات جاهد می باشد.

تمام مواردی که درباره خدمات cIP باید بدانید

سوالات متداول

با توجه به نوع فعالیت این شرکت و ارائه خدمات تشریفات CIP در کلیه فرودگاه های کشور هزینه رزرو CIP بستگی به نوع انتخاب فرودگاه از سوی مسافر متغیر می باشد. لذا با کارشناس فروش این شرکت می توانید ارتباط مستقیم برقرار کنید و هزینه را استعلام بگیرید.

خیر ، هزینه ترنسفر از مبدا موردنظر به جایگاه تشریفات اختصاصی ، میبایست مجزا پرداخت شود

تصویر بلیط شخص مورد نظر + تصویر پاسپورت را میبایست برای کارشناس مربوطه ارسال نمایید

بله ، ما تمام شرایط را جهت سهولت در این امر برای شما درنظر گرفته ایم و میتوانید از طریق شماره های درج شده در سایت و واتساپ نسبت به ثبت سفارش و دریافت فاکتور اقدام کنید هم چنین در سایت سعادت رنت امکان رزرو آنلاین نیزهست

ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم. در پروازهای ورودی، حیوان خانگی شما را از قسمت بار تحویل گرفته و آن را در اختیار قسمت قرنطینه حیوانات قرار می‌دهیم. سپس در زمان مشخص حیوان تحویل گرفته شده و همراه چمدان‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد. در پروازهای خروجی، حیوان خانگی همراه با بارها در محل CIP فرودگاه تحویل گرفته شده و مراحل اداری آن توسط تیم CIP انجام و در نهایت تحویل مسئولان هواپیما می‌شود. لازم به ذکر است، مسافرانی که علاقه دارند هنگام پرواز حیوان خانگی‌شان همراه‌شان باشد، باید حتما آن را داخل Cage نگهداری کنند

بله؛ با تماس و هماهنگی قبلی می توانید از نوع ماشین ترانسفر مطلع شوید و یا نوع ماشین دلخواه خود را انتخاب نمائید.

بله ، هزینه پارکینگ میبایست درهمان لحظه پرداخت شود

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟