ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی

در جهت تکمیل سرویس Door To Door مجموعه سفیران تشریفات جاهد به مسافرین خود، بخش ترانسفر فرودگاهی راه اندازی شد، در این راستا مسافرین محترم می توانند در کنار استفاده از خدمات CIP در فرودگاه های مختلف داخلی و خارجی از ترانسفر فرودگاهی با خودروهای متنوع ( تاکسی و خودروهای تشریفات) فرودگاه به داخل شهر و یا از داخل شهر به فرودگاه استفاده کنند. تیم ترانسفر فرودگاهی جاهد سعی کرده با در نظر گرفتن استانداردهای مناسب در شهرهایی که امکان ارائه سرویس باکیفیت فراهم هست به مسافرین خود ارائه خدمت کند.
همه ی تلاش ما ارائه سرویس مناسب و تجربه ای متفاوت در سفرهایتان است در این مسیر در همه ی مراحل در کنار شما هستیم، راننده های موجه و آراسته مجموعه ی جاهد با شما قبل و بعد از سفرهایتان همراه خواهند شد تا با آسودگی و اطمینان شما و خانواده هایتان را به مقصد برسانند.
بزرودی امکان رزرو آنلاین سرویس ترانسفر فرودگاهی بر روی سایت فراهم می شود. همچنین در حال حاضر برای شهر تهران ترانسفر فرودگاه امام خمینی، فرودگاه مهرآباد و فرودگاه کیش با رزرو خدمات CIP به صورت آنلاین فراهم است. همچنین در آینده ای نزدیک برای سایر شهرهای ایران نیز امکان رزرو سرویس خدمات تزنسفر فرودگاهی فراهم خواهد شد.

ترانسفر فرودگاه امام

فرودگاه امام خمینی (ره) در 30 کیلومتری جنوب شهر تهران ما بین اتوبان های تهران-قم و تهران-ساوه قرار دارد. وسعت این فرودگاه بین المللی 14 هزار هکتار است . فاز یک فرودگاه امام خمینی دارای یک ترمینال مسافر بری فعال با ظرفیت جابجایی ۶/۵ میلیون مسافر و ۱۲۰ هزار تن بار در سال بوده و فاز ۲ فرودگاه نیز در حال ساخت می‌باشد. در حال حاضر ترمینال جدید سلام با ظرفیت جابجایی 5 میلیون مسافر در سال نیز شروع به پذیرش مسافر برای تعدادی از پروازها کرده است. 
با توجه به فاصله ی فرودگاه امام از مرکز شهر یکی از موضوعات مهم برای مسافران سرویس ترنسفر به فرودگاه و بالعکس از فرودگاه به داخل شهر است. تشریفات اختصاصی جاهد در راستای ارائه خدمات مناسب و باکیفیت به مسافرین اقدام به ارائه سرویس ترانسفر فرودگاهی در کنار خدمات CIP فرودگاهی کرده است. انواع خودروهای تاکسی و خودروهای تشریفات جهت خدمات رسانی آماده می باشد. 

 

ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد یکی از قدیمی ترین فرودگاه های شهر تهران است که امروزه کلیه پروازهای داخلی از این فرودگاه انجام می پذیرد. این فرودگاه در غرب شهر تهران واقع است . اگر شما قصد عزیمت به فرودگاه مهرآباد را دارید و یا قصد بازگشت به منزل از فرودگاه مهرآباد را دارید و یا یک قرار کاری مهم دارید که می خواهید با تشریفات انجام شود. هر چه که باشد شرکت سفیران تشریفات جاهد آماده است کلیه خدمات ترانسفر فرودگاهی را از فرودگاه مهرآباد به استان های همجوار و بلعکس انجام دهد. برای این منظور شما می توانید در بخش رزرو خدمات CIP علاوه بر رزرو این سرویس، ترانسفر فرودگاهی خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. همچنین در آینده ای نزدیک امکان رزرو و خرید ترانسفر فرودگاهی برای مسافر به صورت آنلاین در بخش رزرواسیون سایت به صورت مجزا فراهم می شود.

ترانسفر فرودگاه بین المللی دوبی

واران در راستای ارائه ی خدمات بین المللی برای مشتریان خود خدمات ترنسفر از فرودگاه به داخل شهر دبی و بالعکس را با خودروهای تسلا در نظر گرفته است. با توجه به اینکه نرخ تردد در هر مسیر متفاوت است همچنین خودروهای SUV (شاسی بلند) و سایر خودروهای سواری نیز امکان سرویس دهی در فرودگاه بین المللی دبی را دارند. نرخ هر ترانسفر با توجه به مبدا و مقصد متفاوت است لذا امکان مشخص کردن نرخ بعد از ارسال آدرسها وجود دارد. 

ترانسفر فرودگاه جدید استانبول

برای مسافران امکان استفاده از ترانسفر فرودگاهی در استانبول با انواع خودرو فراهم است نماینده ی مستقیم تشریفات جاهد در شهر استانبول آماده خدمات رسانی به درخواستهای شما مسافر محترم می باشد. خودروهای با کیفیت و به روز در از فرودگاه جدید استانبول به داخل شهر و بالعکس و همچنین به فرودگاه سابیها سرویس دهی دارند. مسافر از ایران و به صورت ریالی می تواند این خدمات را رزرو کند. 

 

ترانسفر-فرودگاهی- ترکیه

ترانسفر فرودگاهی در سایر شهرها

تشریفات اختصاصی جاهد همچنین امکان رزرو ترانسفر فرودگاهی در سایر شهرهای ایران را فراهم کرده است شهرهایی که تردد نسبتا بالاتری دارند علاوه بر خدمات تشریفات cip امکان رزرو ترانسفر فرودگاهی را برای مسافر فراهم آورده است. 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟